Адвокати

30 Травня, 2024 | 21:48 (Київ)

Сфери юридичної практики

Наші контакти

Украина 01032, м. Київ
вул. Петлюри, 13/135

тел.: +38 044 592 00 88

факс: +38 044 289 32 33

e-mail: ukrlaw@ukrlaw.com

Международное и зарубежное право

Адвокат

Ольга Борисівна Буяновська в 1994 р. закінчила Українську державну юридичну академію (м. Харків) за спеціальністю правознавство, з 1994 р. є членом колегії адвокатів, з 1998 року працює в системі міжнародної правової й адвокатської взаємної допомоги, а з 2002 року є членом INTERLEGES в Україні. У 1993 р. отримала дипломи спеціаліста з приватизації житла й нежитлових приміщень та спеціаліста з приватизації державних підприємств. В 1995 р. проходила стажування в Лондоні.

Спеціалізація — міжнародне приватне право, вирішення спорів у досудовому порядку та в суді.

e-mail: ukrlaw@ukrlaw.com

Представництво в Міжнародному комерційному арбітражному суді при Торгово- промисловій палаті України (МКАС при ТПП України), міжнародних комерційних арбітражних судах, юридичний супровід представлення інтересів клієнтів в національних судах іноземних держав

Юридичний супровід процедури визнання й виконання рішень МКАС при ТПП України на території інших країн, а також іноземних судових і арбітражних рішень на території України

Адвокати здійснюють:

Попередній аналіз матеріалів справи щодо перспективності її розгляду в судах України, національних судах іноземних держав, міжнародному комерційному арбітражі та інших міжнародних судових інстанціях.

Юридичний супровід представлення інтересів клієнтів у судах України, національних судах іноземних держав, міжнародних судових інстанціях (підготовка позовних заяв, відгуків на позовні заяви, клопотань та ін.)

Участь у процесі переговорів з мирного врегулювання спорів.

Правове забезпечення визнання та виконання іноземних судових і арбітражних рішень.

Адвокати Т&О Буяновська разом з іноземними адвокатами здійснили супровід представлення інтересів клієнтів в національних судах іноземних держав, міжнародних судових інстанціях, в т.ч. у МКАС при ТПП Румунії, Curtea de Apel Bucuresti (Румунія), Tribunale Ordinario di Lodi (Італія) та ін.

Адвокати Т&О Буяновська разом з іноземними адвокатами здійснили супровід процедури визнання та виконання рішення МКАС при ТПП України на території іноземних держав, в т.ч. в США (U.S. District Court, Eastern District of New York), Угорщині (Csongrad County Court), Німеччині (Oberlandersgericht Наmm), Нідерландах (District Court of Breda), Іспанії (Tribunales de Gijon), Італії (Corte D’appello di Firenze), Румунії (Tribunalul Bucuresti), Словаччині (Okresny sud v Trnave, Okresny sud Kosice, Okresny sud v Presove), Чехії та ін.

Адвокати Т&О Буяновська разом з адвокатами Німеччини та Нідерландів успішно здійснили представлення інтересів клієнтів в процесі переговорів з мирного врегулювання спорів з фірмою AUDI AG (Німеччина), KLM (Нідерланди), Hotten Maschinenbau GmbH (Німеччина) и т.д.

Юридичний супровід ведення бизнесу в Україні та за кордоном

 • здійснення консультацій з права іноземних держав, юридична оцінка відповідності справ, що пропонуються, вимогам договорів Європейського Союзу та місцевого законодавства іноземних держав;
 • складання контрактів;
 • здійснення запитів в реєстр підприємств іноземних держав (адвокати здійснюють запити до реєстрів підприємств іноземних держав для перевірки статусу та отримання більш детальної інформації про потенційного або існуючого партнера, а також боржника за кордоном);
 • створення й реорганізація підприємств в Україні та за кордоном.

Захист прав і законних інтересів громадян в Україні та за кордоном:

 • шлюбно-сімейне право, в т.ч. процеси з розірвання шлюбу, розділу майна, визначення місця  проживання дітей, встановлення батьківства, стягнення аліментів в Україні  й за кордоном.

Адвокати надають консультації щодо прав подружжя, батьків і дітей у відповідності до місцевого законодавства іноземних держав.

Адвокати Т&О Буяновська разом з іноземними адвокатами успішно здійснили представлення інтересів клієнтів в процесі переговорів з мирного врегулювання спорів про стягнення аліментів з боржників в Австрії (Vienna), Швейцарії (Bauen), Англії (Lincoln), Чехії (Most) та ін.

Адвокати Т&О Буяновська разом з адвокатами Німеччини здійснили супровід представлення інтересів клієнтів у справах щодо встановлення батьківства та стягнення аліментів в національних судах Німеччини, в т.ч. Amtsgericht Dieburg, Oberlandesgericht Frankfurt Am Main, Amtsgericht Dusseldorf, Amtsgericht Furth, Oberlandesgericht Nurnberg, Amtsgericht Leipzig, Amtsgericht Kempten(Allgau), Oberlandesgericht Munchen, Amtsgericht Erlangen, др.

шлюбно-сімейне право, в т.ч. процеси з розірвання шлюбу, розділу майна, визначення місця проживання дітей, встановлення батьківства, стягнення аліментів в Україні й за кордоном.

Адвокати надають консультації щодо прав подружжя, батьків і дітей у відповідності до місцевого законодавства іноземних держав.

Адвокати Т&О Буяновська разом з іноземними адвокатами успішно здійснили представлення інтересів клієнтів в процесі переговорів з мирного врегулювання спорів про стягнення аліментів з боржників в Австрії (Vienna), Швейцарії (Bauen), Англії (Lincoln), Чехії (Most) та ін.

Адвокати Т&О Буяновська разом з адвокатами Німеччини здійснили супровід представлення інтересів клієнтів у справах щодо встановлення батьківства та стягнення аліментів в національних судах Німеччини, в т.ч. Amtsgericht Dieburg, Oberlandesgericht Frankfurt Am Main, Amtsgericht Dusseldorf, Amtsgericht Furth, Oberlandesgericht Nurnberg, Amtsgericht Leipzig, Amtsgericht Kempten(Allgau), Oberlandesgericht Munchen, Amtsgericht Erlangen, др.

В результаті спільних дії адвокатів України та Німеччини:

- було встановлено батьківство громадян Німеччини у відношенні їхніх дітей, що проживають в Україні (при цьому матерям — громадянкам України була надана судова допомога в Німеччині, вони були звільнені від витрат на проведення експертизи, оплату гонорара адвоката Німеччини та судового мита за ведення справи про встановлення батьківства в суді Німеччини);

- неповнолітні діти, що проживають в Україні, отримують аліменти від їхніх батьків — громадян Німеччини або осіб, що виїхали в Німеччину на ПМП (при цьому матерям — громадянкам України була надана судова допомога в Німеччині, вони були звільнені від витрат на проведення експертизи, оплату гонорара адвоката Німеччини та судового мита за ведення справи про встановлення батьківства в суді Німеччини).

 • oскарження відмови посольства у виїзді

Адвокати Т&О Буяновська разом з іноземними адвокатами здійснюють представлення інтересів громадян , які отримали відмову у тимчасовому виїзді, виїзді на ПМП в інші держави, у відповідних компетентних органах з метою оскарження відмови та отримання дозволу на виїзд.

Адвокати Т&О Буяновська разом з адвокатами Німеччини успішно здійснили представлення інтересів клієнтів в процесі оскарження відмов у тимчасовому виїзді та виїзді на ПМП (єврейська, німецька еміграції) в посольстві Німеччини, в адміністративному суді Німеччини (Берлін), у Федеральному відомстві з міграції та біженців (Bundesamt fur Migration und Fluchtlinge). В результаті спільних дій адвокатів України и Німеччини скарги на відмову в виданні візи були задоволені, громадяни України отримали візу для в’їзду в Німеччину.

Адвокати Т&О Буяновська разом з адвокатами Ірландії успішно здійснили представлення інтересів клієнтів в процесі оскарження відмов посольства Ірландії у тимчасовому виїзді у відповідному департаменті Міністерства юстиції Ірландії в Дубліні (Immigration and Citizenship Division of the Department of Justice, Equality & Law Reform) та перед компетентною особою (Visa Appeals Officer; Immigration and Citizenship Division of the Department of Justice, Equality & Law Reform). В результаті спільних дій адвокатів України та Ірландії скарги на відмову в виданні візи були задоволені, громадяни України отримали візу для в’їзду в Ірландію.

 • стягнення сум боргу в Україні та за кордоном
 • набуття і відчуження об’єктів власності в Україні та за кордоном
 • спадкове право
 • імміграція та отримання громадянства
 • позови, що випливають із завдання шкоди здоров’ю, майну і т.ін.

Адвокати Т&О Буяновська разом з адвокатами Нідерландів успішно здійснили представлення інтересів клієнтів в процесі переговорів з мирного врегулювання спору з компанією KLM (Нідерланди). В результаті спільних дій адвокатів України та Нідерландів для врегулювання спору про відшкодування збитків туристів в досудовому порядку авіакомпанія KLM перерахувала суму 5427 євро, яка включала також витрати на допомогу адвокатів.

Адвокати Т&О Буяновська разом з адвокатами Німеччини успішно здійснили представлення інтересів клієнтів в процесі переговорів з мирного врегулювання спору з фірмою AUDI AG (Німеччина).

Надрукувати   Додати до обраного  До початку сторiнки