Адвокати

24 Червня, 2024 | 20:19 (Київ)
Члени Interleges на Щорічній Пленарній Конференції 2009 (Лондон) на сходах St. Paul’s Cathedral

INTERLEGES – авторитетне об’єднання тісно пов’язаних між собою незалежних адвокатських фірм.

Засноване в 1989 році, INTERLEGES (www.interleges.com) в даний час включає представників більш ніж 20 країн Європейського Союзу, Азії, Близького Сходу та Північної Америки, а також рекомендованих адвокатів в юрисдикціях, не представлених членами INTERLEGES.

Представником INTERLEGES в Україні є Т&O Буяновська.

До складу INTERLEGES входять представники наступних держав:

Алжир, Чехія, Англія, Ірландія, Франція, Німеччина, Нігерія, Австрія, Італія, Ліван, Нідерланди, ОАЕ, Польща, Португалія, Іспанія, Маврікій, Мексіка, Маврікій, Швеція, Швейцарія, Україна, США.

В юрисдикціях, що не представлені членами INTERLEGES, рекомендовані адвокати в наступних країнах:

Андорра, Австралія, Болгарія, Греція, Гонконг, Угорщина, Іран, Японія, Йорданія, Кувейт, Індія, Мальта, Нова Зеландія, Норвегія, Пакистан, Сингапур, Словаччина, Словенія, ПАР, Сирія, Таїланд, Туніс, Турція, Венесуела.

Джерелом сили INTERLEGES є міцні особисті зв’язки його членів протягом багатьох років. Взаємовідносини членів INTERLEGES посилюються також обов’язковою участю у щорічних пленарних конференціях, які проводяться в різних містах світу. Тісні зв’язки й дружба між членами INTERLEGES протягом тривалого періоду вирізняє INTERLEGES від багатьох інших асоціацій юридичних фірм.

Високий професіоналізм юристів-членів INTERLEGES підкріплюється зобов’язанням діяти у відповідності до правил INTERLEGES. Це означає, що кожний клієнт, незалежно від країни проживання, місця й способу, яким представляються його інтереси, отримує юридичні послуги незмінно високого рівня.

Співробітництво членів INTERLEGES здійснюється за умови неухильного дотримання вимог Кодексу адвокатської практики (обов’язки членів INTERLEGES), схваленого щорічною пленарною конференцією членів INTERLEGES в Англії у травні 2000 р., серед норм якого є наступні:

  • Відповіді на телефонні дзвінки повинні бути зроблені протягом 24 годин. Якщо адвокат, якому телефонували, відсутній і не може відповісти, на дзвінок має відповісти співробітник фірми та від імені відсутнього повідомити час, коли з’явиться можливість зв’язатися з потрібним адвокатом.
  • Відповіді на листи, факси й електронну кореспонденцію повинні бути надані протягом 48 годин. Якщо відповідальний адвокат відсутній, має бути послане підтвердження про отримання повідомлення та інформація про час, коли можна отримати докладну відповідь.
  • Клієнт має бути інформований, наскільки результат його справи, що прогнозується, спроможний компенсувати судові витрати.
  • Клієнт повинен знати про всі проблеми, що виникають у зв’язку з його справою, а також про способи їхнього вирішення.

Завдяки INTERLEGES громадяни й підприємства отримують можливість користуватись послугами юристів, що спеціалізуються на представленні й захисті интересів кліентів з інших держав.

Надрукувати   Додати до обраного  До початку сторiнки