Адвокати

30 Травня, 2024 | 21:31 (Київ)

Сфери юридичної практики

Наші контакти

Украина 01032, м. Київ
вул. Петлюри, 13/135

тел.: +38 044 592 00 88

факс: +38 044 289 32 33

e-mail: ukrlaw@ukrlaw.com

Юридичний супровід ведення бізнесу в Україні та за кордоном

Адвокат

Ольга Борисівна Буяновська в 1994 р. закінчила Українську державну юридичну академію (м. Харків) за спеціальністю правознавство, з 1994 р. є членом колегії адвокатів, з 1998 року працює в системі міжнародної правової й адвокатської взаємної допомоги, а з 2002 року є членом INTERLEGES в Україні. У 1993 р. отримала диплом спеціаліста з приватизації житла й нежитлових приміщень. У 1993 р. отримала диплом спеціаліста з приватизації державних підприємств. В 1995 р. проходила стажування в Лондоні.

Спеціалізація — міжнародне приватне право, вирішення спорів у досудовому порядку та в суді.

e-mail: ukrlaw@ukrlaw.com

Адвокати Т&О Буяновська можуть надавати юридичну підтримку на будь-якому етапі ділових стосунків: НА ПОЧАТКУ (формування або придбання компанії, ведення переговорів про спільне підприємство, отримання коштів, підбір персоналу, придбання об’єктів нерухомості, вирішення імміграційних проблем, приведення у відповідність до вимог місцевого та адміністративного законодавства), В ЇХНЬОМУ РОЗВИТКУ (узгодження строків та умов договорів про ділове співробітництво, укладання контрактів, впорядкування податкових зобов’язань), ВИРІШУЮЧИ СПОРИ (пов’язані з борговими обставинами, перевезенням товарів, невиконанням будь-яких договорних зобов’язань, порушенням законодавства про працю в процесі досудової підготовки та при розгляді справи в судах загальної юрисдикції та в арбітражних судах).

Надання консультацій по праву іноземних держав, юридична оцінка відповідності справ, що пропонуються, вимогам договорів Європейського Союзу та місцевого законодавства іноземних держав.
Адвокати здійснюють приведення справ, що пропонуються, у відповідність до вимог міжнародного, місцевого й адміністративного законодавства
Складання контрактів
Адвокати надають послуги зі складання зовнішньоекономічних договорів, в тому числі зі складання арбітражних угод, здійснюють консультації щодо вибору компетентного арбітражного суду, щодо права, що застосовується, мови судочинства, кількості арбітрів й т.і.
Здійснення запитів в реєстри підприємств іноземних держав
Адвокати здійснюють запити до реєстрів підприємств іноземних держав для перевірки статусу та отримання більш детальної інформації про потенційного або існуючого партнера, а також боржника за кордоном.
Створення й реорганізація підприємств в Україні та за кордоном

Адвокат

Кравець Валентина Михайлівна закінчила Украінську державну юридичну академію в 1994 році, свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю отримала в 2004 році.

Cпеціалізація — послуги ліцензованих арбітражних керуючих (ліцензія Міністерства економіки України з 2000 року, продовжена у 2005 році), супровід процедури банкрутства, вирішення спорів у досудовому порядку та в суді.

e-mail: kravets@ukrlaw.com

Економіст

Оробинський Сергій Петрович закінчив Харківський державний університет ім. Горького у 1986 році, спеціальність — економіст.

Cпеціалізація — послуги ліцензованих арбітражних керуючих (ліцензія Міністерства економіки України з 2000 року, продовжена у 2005 році), супровід процедури банкрутства.

e-mail: orobinski@ukrlaw.com

Послуги ліцензованих арбітражних керуючих.

Супровід процедури банкрутства на Україні та за кордоном

Адвокати здійснюють представництво інтересів сторін: боржника, кредиторів в судових процедурах, що застосовуються до боржника згідно Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання его банкрутом».

Розпорядження майном:
Представництво інтересів кредиторів, боржника в підготовчому і попередньому засіданні суду, участь в зборах кредиторів, аналіз процесуальних документів, аналіз фінансового стану боржника, виявлення ознак фіктивного банкрутства, доведення до банкрутства. Послуги ліцензованих розпорядників майна.
Санація:
Представництво інтересів інвестора, санатора. Розробка оптимальних умов санації. Послуги керуючих санацією.
Ліквідація:
Представництво інтересів кредиторів, боржника, власника майна в процедурі ліквідації. Послуги ліквідатора.
Мирова угода:
Розробка проекту мирової угоди, затвердження мирової угоди. Захист посадових осіб в кримінальному процесі, стосовно яких порушена кримінальна справа за ознаками ст.218 КК України– «Фіктивне банкрутство», ст.219 КК України– «Доведення до банкрутства».

Адвокати Т&О Буяновська здійснили представлення інтересів клієнтів при поданні заяви про порушення процесу банкрутства, а також в процесі банкрутства фірми-боржника (Німеччина), в процесі ліквідації фірми-боржника в Угорщині, у процедурі банкрутства фірми-боржника в Німеччині и др.

Надрукувати   Додати до обраного  До початку сторiнки