Адвокати

23 Липня, 2024 | 23:25 (Київ)

Т&O Буяновська з 1992 року об’єднують незалежних професійних юристів-партнерів, які здійснюють свою діяльність в широкому спектрі правових питань протягом трьох поколінь, мають спеціальну підготовку в різних галузях права, економіки, а також багаторічний досвід юридичної практики в Україні та за її межами, з 1998 року працюють в системі міжнародної правової та адвокатської взаємної допомоги, а з 2002 року є членом INTERLEGES в Україні.

INTERLEGES – авторитетне об’єднання тісно пов’язаних між собою незалежних адвокатських фірм. Засноване в 1989 році, INTERLEGES в даний час включає представників Європейського Союзу, Азії, Ближнього Сходу та Північної Америки, а також рекомендованих адвокатів в юрисдикціях, не представлених членами INTERLEGES.

Юристи Т&O Буяновська здійснюють комплексний супровід діяльності українських і іноземних юридичних і фізичних осіб, надаючи послуги в різних сферах юридичної практики. Володіння іноземними мовами дозволяє ефективно проводити практичну діяльність в галузі міжнародного приватного права. Офіси працюють в Києві та Харкові.